Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Як підключитися до державного цифрового телебачення у разі перебоїв із мовленням

Як підключитися до державного цифрового телебачення у разі перебоїв із мовленням

Через обстріли інфраструктурних об’єктів Харківщини у деяких споживачів можуть виникати перебої радіо- та телемовлення.

Жителі Харківщини можуть налаштуватися на хвилі державного цифрового телебачення МХ-7, аби безперебійно отримувати інформацію. Процес налаштування однаковий для усіх моделей цифрових приймачів.  
 
Спершу необхідно обрати спосіб підключення. Виконавши підключення апарату, потрібно увімкнути телевізор і приставку. На телевізорі необхідно вибрати відеовхід, щоб перейти до меню ресивера. Якщо підключення виконано правильно, то на екрані з’явиться вікно з привітанням.  
 
Якщо в розділі «Режим пошуку» відображається «DVB-T + DVB-T2», то приймач відразу знайде всі доступні до вашого регіону канали самостійно. Такий спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо вас вже є антена, спрямована в потрібному напрямку. Якщо вам не відомий потрібний напрямок антени, плавно прокрутіть її, слідкуючи за шкалами інтенсивності та якості сигналу.  
 
Перелік каналів завантажиться вручну або автоматично.  
 
На мультиплексі МХ-7 жителі Харківщини можуть дивитися такі програми: «Перший», «Суспільне Культура», «Рада», «Армія ТБ», «1+1», «ICTV», «Інтер», «Ми – Україна», «Піксель» та інші.