Спортсмени Харківщини вибороли медалі на етапі Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу

Спортивний захід відбувся в угорській столиці місті Будапешт 6 та 7 квітня.

У змаганнях взяли участь 784 спортсмена з 14 країн. У складі збірної України харків’яни відзначилися в змаганнях серед юніорів та юнаків, здобувши 2 золоті та 1 срібну нагороди.

У категорії юніори наші спортсмени посіли перше та друге місце. Переможцями змагань стали Георгій Тагайбай та Єлизавета Каверіна. Срібні медалі здобули Дмитро Потаман і Амалія Криклива.

Ще дві харківські пари в юніорських змаганнях потрапили у першу десятку. Олександр Ляшенко та Аделаїда Кушка посіли п’яте місце, а Ілля Пивовар і Анна Наговіцина – сьоме.

Переможцями цього етапу Кубка світу в змаганнях серед юнаків стали Тимур Чахоян і Бєата Єрзунова. Ще один харківський дует Максим Шпеньков і Віра Литвиненко опинився в кроці від нагороди, посівши четверте місце.

В змаганнях серед дорослих у категорія «основний клас контактний стиль» харків’яни залишилися без медалей. Олексій Шпеньков і Кира Сідорова стали п’ятими.