Спортсмени Харківщини вибороли медалі чемпіонату України з таїландського боксу Муей Тай серед дорослих, юнаків та юніорів

Змагання відбулися з 4 по 7 квітня у Вінниці.

За медалі чемпіонату змагалися 320 учасників із 15 областей країни. Харківську область представляли 18 спортсменів, які здобули 9 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород.

Переможцями та призерами серед дорослих стали:

- Єгор Скуріхін - 1-е місце (вагова категорія до 81кг).

- Антон Черніков - 1-е місце (вагова до 75 кг).

- Дмитро Шелесько -1-е місце (вагова до 57 кг).

- Аліна Ломова - 1-е місце (вагова до 60 кг).

- Артур Губенко - 2-е місце (вагова до 54 кг).

- Богдан Росоха - 3-є місце (вагова до 63,5 кг).

- Олександр Можара - 3-є місце (вагова до 63,5 кг).

Переможці змагань Єгор Скуріхін, Антон Черніков, Дмитро Шелесько та Аліна Ломова здобули право приймати участь у чемпіонаті світу, який відбудеться в Греції у червні цього року.

Серед юнаків та юніорів медалі вибороли:

- Вадим Павлов 1-е місце (вагова до 75 кг).

- Захар Почепецький 1-е місце (вагова до 38 кг).

- Всеволод Гаража - 1-е місце (вагова до 36 кг).

- Єлизавета Полевикова - 1-е місце (вагова до 41 кг).

- Матвій Бовкун - 2-е місце (вагова до 48 кг).

- Роман Чуєнко - 2-е місце (вагова до 44 кг).

- Андрій Цвіковський - 2-е місце (вагова до 71 кг).

- Акім Табара - 3-е місце (вагова до 32 кг).

- Артем Многолет 3-е місце (вагова до 67 кг).

Крім того вперше в Україні пройшов чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай в розділі Вай Кру. Спортсмен харківського клубу «Аксіосфайт» Захар Почепецький посів перше місце в особистому заліку, третє – у командному заліку та був визнаний найкращім виконавцем Вай Кру й отримав Кубок за найкращій артистизм.