Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Соціальні працівники з 19 громад Харківщини отримали сучасні електроскутери

Соціальні працівники з 19 громад Харківщини отримали сучасні електроскутери

Забезпечити фахівців транспортом вдалося завдяки співпраці Міністерства соцполітики України з Програмою розвитку ООН та урядом Японії, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Засоби для пересування першочергово спрямовуємо до 19 громад Харківщини, які мають найбільший запит на таку підтримку. Йдеться про деокуповані населені пункти та громади, де соцпрацівникам доводиться долати значну відстань до людей для надання послуг», – сказав Олег Синєгубов.

Вже сьогодні електроскутери вирушать до Богодухівської, Валківської та Краснокутської громад Богодухівського району;  Шевченківської громади Куп'янського району; Дергачівської, Пісочинської та Циркунівської громад Харківського району; Чугуївської і Зміївської – Чугуївського району; Балаклійської, Барвінківської, Ізюмської та Борівської громад Ізюмського району; Лозівської, Первомайської та Близнюківської – Лозівського району; Красноградської, Кегичівської та Сахновщинської громад Красноградського району.

Всі транспортні засоби оснащені потужним двигуном та ємним акумулятором, який дозволить здійснювати поїздки на відстань до 70 кілометрів.