Спортсмени Харківщини здобули «срібло» та «бронзу» Кубку Європи з дзюдо серед кадетів

Спортивний захід відбувся 23 та 24 березня в словацькому Шаморіні.

Участь у змаганнях брали понад 500 спортсменів до 18 років з 21 країни.

У вазі до 50 кг срібним призером став харків’янин Ростислав Кострикін. Він провів п’ять поєдинків, поступившись лише у фіналі представнику Казахстану.

У ваговій категорії до 66 кг бронзову нагороду здобув Богдан Остапенко. Він впевнено дійшов до півфіналу, де поступився іншому українцю Олександру Мартинчуку, який в підсумку здобув золоту медаль. У вирішальному поєдинку за «бронзу» Богдан переміг ізраїльського спортсмена.

Загалом збірна України здобула на цих змаганнях 5 золотих, 3 срібні, 6 бронзових медалей та посіла перше загальнокомандне місце.