Спортсмени Харківщини успішно стартували у новому сезоні змагань з велокросу

З 8 по 10 березня у місті Біла Церква відбулися перший тур чемпіонату України з велокросу в індивідуальній гонці та чемпіонат України в груповій гонці на короткому колі.

Під час змагань збірна Харківської області здобула 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Єдину золоту медаль на цих змаганнях Харківщині принесла Марина Романенко, яка перемогла в індивідуальній гонці серед юніорок. Крім того, на її рахунку була срібна медаль у груповій гонці на короткому колі серед юніорок.

Бронзовими призерами першого туру чемпіонату України з велокросу в індивідуальній гонці стали: Артур Нічволодов (юніори), Кіра Дубініна (дівчата) та Вікторія Кононенко (молодші дівчата).

Також Вікторія Кононенко у віковій категорії молодші дівчата здобула бронзову медаль в груповій гонці на короткому колі. В свою чергу, Карина Кононенко стала срібною призеркою цієї гонки серед дівчат.