Спортсмени Харківщини вибороли медалі чемпіонату України U-15 з греко-римської та вільної боротьби

Змагання відбулися з 2 по 5 березня в Ужгороді. Збірна Харківської області здобула 1 золоту та 5 бронзових медалей.

В боротьбі греко-римським стилем чемпіоном України у вазі до 75 кг став Назар Байстрюченко. Харківський борець успішно дійшов до фіналу, де здолав Миколу Тиводаря з Закарпатської області.

Бронзовими призерами чемпіонату з греко-римської боротьби стали: Тихон Кузнецов (вагова категорія до 44 кг) та Максим Макаров (вагова категорія до 52 кг).

В боротьбі вільним стилем на рахунку харківських спортсменів були три бронзові нагороди. Їх володарями стали: Ілля Кирияненко (вагова категорія до 52 кг), Іван Голубоцький (вагова категорія до 62 кг) та Гліб Набока (вагова категорія до 68 кг).

Ці змаганнях були відбірковими до чемпіонату Європи U-15, який в травні цього року відбудеться у Греції.