Харківський борець греко-римського стилю здобув бронзову медаль чемпіонату Європи

З 12 по 18 лютого змагання проходить у столиці Румунії Бухаресті.

В боротьбі греко-римським стилем у вазі до 82 кг харків’янин Ярослав Фільчаков успішно дійшов до півфіналу, але, поступившись супернику, продовжив боротьбу за третє місце. В бронзовому фіналі харків’янин у запеклій боротьбі здолав угорця Еріка Сілваші.

Таким чином, Ярослав Фільчаков двічі поспіль стає призером чемпіонату Європи. Нагадаємо, що у минулому році в Хорватії він став віце-чемпіоном Європи. Також на його рахунку бронзова медаль чемпіонату світу-2022.

Загалом українські борці греко-римського стилю здобули на чемпіонаті Європи у Бухаресті 1 срібну та 3 бронзові нагороди.