Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Понад 50 жителів Харківщини вже придбали нове житло за програмою «єВідновлення» на суму понад 86 мільйонів гривень

Понад 50 жителів Харківщини вже придбали нове житло за програмою «єВідновлення» на суму понад 86 мільйонів гривень

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєубов.

У 24 громадах області комісії сформували понад 811 сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно на суму 1,14 мільярда гривень. 

«В межах програми «єВідновлення» понад 50 заявників з Харківщини вже придбали житло – 44 квартири та 7 приватних будинків. Загальна вартість нерухомості – понад 86 мільйонів гривень, з них житловими сертифікатами сплачено 83,8 мільйона. Програма «єВідновлення» є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Жодна заявка не залишається без розгляду, продовжуємо нарощувати темп надання компенсацій», – сказав Олег Синєгубов.

Від початку програми «єВідновлення» жителі Харківщини подали 28 133 заяви для отримання компенсацій за пошкоджене житло. Найбільше заяв зареєстрували в Ізюмському, Харківському та Чугуївському районах.

Понад 14 300 заявників вже отримали грошову компенсацію для ремонту житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, на 1,35 мільярда гривень. Відповідне рішення ухвалили ще для 864 заявників. Загальна сума призначених виплат складає 77,8 мільйона гривень.