Харківські борці здобули медалі Кубка України з самбо

Змагання відбулися з 1 по 3 лютого в Києві.

За результатами виступів на Кубку України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, спортсмени Харківщини здобули 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Переможцем змагань в розділі бойове самбо у вазі до 98 кг став Єгор Леонов. У фіналі харківський самбіст здолав Назара Шипку з Львівської області.

У спортивному самбо серед чоловіків у ваговій категорії до 71кг друге місце посів Роман Труш, поступившись у фіналі Дмитру Бабійчуку з Хмельницької області.

Бронзові медалі здобули Вадим Зайченко (бойове самбо, вагова категорія до 79 кг та Олеся Путря (спортивне самбо, вагова категорія до 54кг).

У командному заліку збірна Харківської області посіла шосте місце серед 19 команд. Перше – було за збірною Хмельницької області.