Харківські боксери здобули медалі міжнародного турніру

Харків’яни вибороли золоту та бронзову нагороди на міжнародному турнірі «Меморіал Іштвана Бочкаї» серед чоловіків та жінок, який з 16 по 20 січня відбувся в Угорщині.

Переможцем змагань у ваговій категорії до 71 кг серед чоловіків став Юрій Захареев. Він успішно дійшов до фіналу де здолав суперника з Казахстану. Крім того Юрій був визнаний кращим боксером турніру.

Ще один харківський боксер Руслан Цикало у ваговій категорії до 60 кг дістався півфіналу, але, поступившись угорському спортсмену, посів третє місце.

Загалом чоловіча збірна України здобула на цих змаганнях 5 золотих, 3 срібні, 3 бронзові нагороди та посіла друге загальнокомандне місце. Друге місце було й за жіночою збірною України. На рахунку українок – 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.