Ковзанярі Харківської області успішно виступили на міжнародних змаганнях з шорт-треку

Змагання проходили з 8 по 10 грудня в Польщі.

Під час спортивного заходу спортсмени Харківської області здобули 6 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Найбільшу кількість перемог принесла Катерина Моісеєва. В категорії "Junior D" вона посіла перші місця на дистанціях 1000 м, 777 м, 500 м та за сумою дистанцій.

Також переможцями та призерами змагань стали:

- Кирило Коваленко (Junior D): 2-е місце -  1000 м, 2-е місце – за сумою усіх дистанцій;

- Максим Смородський (Junior D): 1-е місце 777 м та 3-є місце за сумою;

- Макар Міхно (Junior E): 3-є місце 500 м;

- Данило Бергін (чоловіки): 2-е місце 1500 м, 3-є місце 1000м. За сумою дистанцій він посів четверте місце.

Зазначимо, що лідери Харківської області Данило Федоренко, Ростислав Леонтенко, Світлана Репецька та Мирослава Селюкова не приймали участь в цих змаганнях та зараз готуються до Кубка Світу, який з 15 по 17 грудня відбудеться в Сеулі.