Для військовослужбовців, ветеранів і їхніх сімей відбудеться онлайн-семінар з підвищення фінансової грамотності
![Для військовослужбовців, ветеранів і їхніх сімей відбудеться онлайн-семінар з підвищення фінансової грамотності Для військовослужбовців, ветеранів і їхніх сімей відбудеться онлайн-семінар з підвищення фінансової грамотності](/content/documents/1245/124473/thumb-newsDocument-564x376-cd29.jpg)
Триває серія віртуальних конференцій, присвячених аналізу та вивченню структури ринку фінансових послуг.
Заняття проводять фахівці Центру ветеранського розвитку, який працює при Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. Метою цих зустрічей є створення умов, спрямованих на сприяння (ре)інтеграції ветеранів до цивільного життя, а також поглиблення знань усіх охочих щодо питань фінансового сектору.
Продовжує низку заходів онлайн-семінар на тему: «Банківські картки та платіжна безпека».
Конференція відбудеться 7 грудня о 17.00.
Посилання для підключення.
Ідентифікатор конференції: 824 9427 6143
Код доступу: Cvroz2023
Подробиці щодо проведення серії онлайн-семінарів тут.
Нагадаємо, Центр ветеранського розвитку на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна було створено в кінці серпня поточного року за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України та сприяння Харківської ОВА.