В Україні розпочався другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху
![В Україні розпочався другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху В Україні розпочався другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху](/content/documents/1241/124066/thumb-newsDocument-564x376-2491.png)
Зокрема, заходи Тижня стосуються питань безпеки дітей та молоді на дорогах.
З 13 по 19 листопада стартує другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
У рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікується питаннями безпеки на дорогах, впроваджує широку інформаційну кампанію. Розпочинає інформкампанію фотовиставка кращих робіт Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт 2023 року «Молодь за безпеку дорожнього руху».