Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в Харківській області станом на 5 листопада

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в Харківській області станом на 5 листопада

Минулої доби під ворожими обстрілами перебували прифронтові та прикордонні населені пункти Чугуївського та Куп'янського районів області.

Зокрема, російські окупанти з артилерії, мінометів та іншого озброєння обстрілювали Вовчанськ та Бударки Чугуївського району, Куп'янськ, Дворічну, Синьківку, Петропавлівку та інші населені пункти Куп'янського району.

У селі Черкаські Тишки 51-річний цивільний чоловік на власному подвір’ї намагався розібрати вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху отримав поранення. Госпіталізований у вкрай важкому стані.

Триває розмінування. За добу піротехніки ДСНС обстежили більше 10 га території та знешкодили 162 вибухонебезпечних предмети.

На Куп’янському напрямку тривають важкі бої. За добу наші захисники відбили близько 10 ворожих атак в районах Синьківки та Іванівки.

Триває евакуація сімей з дітьми з громад Куп'янського району, що перебувають під постійними обстрілами. Наразі з батьками евакуйовано 157 дітей. В населених пунктах, що перебувають під обстрілами, залишається 130 дітей.