Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

«Фільтр» проведе щорічний національний тест з медіаграмотності

«Фільтр» проведе щорічний національний тест з медіаграмотності

Пройти тест можуть всі охочі. Тест відбудеться 25 жовтня (середа) на платформі Typeform.

Посилання на платформу з’явиться на сайті та в соцмережах «Фільтра» напередодні тесту.

Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 23 — 29 жовтня. У 2022 році це була перша ініціатива в Україні, яка мала на меті об'єднати українців навколо теми медіаграмотності. 

Платформа для проходження тесту буде відкрита чотири рази на день протягом 45 хвилин. Початок — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00. Після проходження тесту учасникам автоматично висвітиться результат, а правильні відповіді будуть опубліковані 26 жовтня на сайті «Фільтра».

Переможців тесту організатори оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті «Фільтра», а також надішлють їм сповіщення на електронну пошту.

«Минулого року ми вперше проводили національний тест з медіаграмотності та були дуже приємно вражені результатами. Тоді у тесті взяли участь люди з усієї України. Зокрема й з Луганської, Донецької, Херсонської областей, а також з Криму! Тож, можна сказати, що цей тест дійсно єднає український народ. Загалом минулого року в національному тесті з медіаграмотності взяли участь 32 586 учасники, а 17 555 українців пройшли його повністю. Сподіваємося, цьогоріч охочих перевірити свій рівень медіаграмотності буде ще більше!» — розповідає Валерія Ковтун, керівниця національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».

150 учасників, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають корисні подарунки.

Довідково. Національний тест з медіаграмотності організований національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики, який реалізується за підтримки ПРООН та фінансування уряду Японії, разом із програмою USAID «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується IREX за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.