Працюємо над створенням безпечного освітнього середовища в області – Олег Синєгубов
![Працюємо над створенням безпечного освітнього середовища в області – Олег Синєгубов Працюємо над створенням безпечного освітнього середовища в області – Олег Синєгубов](/content/documents/1233/123286/thumb-newsDocument-900x600-c7a8.jpg)
Загалом цього року навчальний рік на Харківщині розпочали понад 1100 закладів освіти, в яких навчається майже 400 тисяч людей. Зокрема, більш ніж 13 тисяч першокласників.
Таку інформацію надав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі телеканалу ICTV.
«У Харківській області майже все навчання проходить в онлайн-форматі. Тому маємо спільно працювати над створенням безпечного освітнього середовища в області. Розпочинаємо будувати укриття саме у вигляді захисних споруд у різних навчальних закладах. Готуємо декілька проєктів на наступний рік», – розповів Олег Синєгубов.
Він наголосив, що з міжнародними партнерами вже ведуть перемовини щодо залучення коштів до будівництва захисних споруд.