Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 27 вересня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 27 вересня

Впродовж минулої доби російські окупанти обстрілювали цивільне населення Харківського, Богодухівського, Чугуївського, Куп'янського та Ізюмського районів.

Внаслідок обстрілів міста Вовчанськ Чугуївського району зазнав поранення та був госпіталізований у важкому стані чоловік 65 років. В місті пошкоджено житловий будинок, господарчі споруди, сталася лісова пожежа.

У селищі Вільча та селі Лиман Чугуївського району через ворожі обстріли пошкоджені приватні житлові будинки та господарчі споруди. У селі Синельникове Чугуївського району пошкоджено 2 приватні будинки, господарчі споруди та приватний автомобіль.

У місті Борова Ізюмського району через обстріли сталася лісова пожежа. У селі Підлиман Ізюмського району пошкоджено посіви озимої пшениці.

Внаслідок обстрілів Куп'янська сталася пожежа на відкритій місцевості, пошкоджено інфраструктуру.

Крім того, під вогнем окупантів були села Одноробівка, Леміщине та Уди Богодухівського району, Волохів Яр Ізюмського району, Веселе Харківського району та інші населені пункти.

На Харківщині тривають роботи з розмінування територій. За минулу добу піротехнічні підрозділи ДСНС обстежили більше 3,8 га території. Виявили та знешкодили 142 вибухонебезпечних предмети.