Харківський дефлімпієць встановив рекорд на чемпіонаті Європи

З 21 по 26 серпня у польському Щецині відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху.

Золоту та срібну медалі на змаганнях здобув харківський спортсмен Ярослав Водоп’янов.

«Золото» легкоатлет виборов у стрибках у довжину з результатом 7,43 м. Це стало рекордом чемпіонатів світу. Результат суперника з Естонії Танеля Віснапа, який посів друге місце, Ярослав Водоп'янов перевершив на 0,26 м.

Спортсмен переміг у складі естафетної команди України 4х100 м. Українці показали результат 41.91 сек. На другому місці були поляки (43.15 сек.), а на третьому – команда Туреччини (45.88 сек.).

Також Ярослав Водоп'янов став срібним призером у потрійному стрибку (13,94 м). Тут «золото» здобув партнер по збірній України Володимир Данилченко (15,36 м).