Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 26 серпня
![Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 26 серпня Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 26 серпня](/content/documents/1227/122695/thumb-newsDocument-900x600-a5b8.jpg)
Минулої доби під вогнем російських окупантів перебували населені пункти Богодухівського, Чугуївського, Куп'янського та Ізюмського районів.
Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, ворог вів обстріли з реактивної та ствольної артилерії, мінометів, використовував бойову авіацію.
У м. Вовчанськ Чугуївського району пошкоджено приватний будинок та господарчі споруди. У с. Охримівка Чугуївського району зафіксовані влучання по території фермерського господарства, сталася пожежа.
У с. Кучерівка Куп'янського району пошкоджено газову трубу високого тиску та приватний будинок.
За добу постраждалих серед цивільного населення не зафіксовано.
«Тривають роботи з розмінування. За добу піротехніки ДСНС обстежили більше 5,7 га території та знешкодили 107 вибухонебезпечних предметів», – зазначив Олег Синєгубов.