Харківські самбісти здобули 11 нагород у Вінниці

18 та 19 серпня відбувся Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо.

Змагання зібрали 250 спортсменів з 19 регіонів країни, а за їх підсумками на рахунку самбістів Харківщини були 4 срібні та 7 бронзових медалей.

Срібними призерами стали: Данило Дзьоба (спортивне самбо, вагова до 53 кг), Данило Ісаєнко (спортивне самбо, вагова до 58 кг), Єгор Леонов (спортивне самбо, вагова до 98 кг) та Іван Яковлев (бойове самбо, вагова до 88 кг).

Бронзові медалі вибороли: Олеся Путря (спортивне самбо, вагова до 54 кг), Грачик Осіпян (спортивне самбо, вагова до 58 кг), Єгор Євдошенко (спортивне самбо, вагова до 78 кг), Данило Філатов (бойове самбо, вагова до 58 кг), Микита Явгусішин та Дмитро Редько (обидва бойове самбо, вагова до 64 кг) та Михайло Закін (бойове самбо, вагова до 98 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за самбістами Хмельницької області, а перше зайняла команда Вінницької області.