Харківські бадмінтоністки здобули в Литві дві золоті медалі

12 серпня завершився особистий чемпіонат Європи з бадмінтону серед спортсменів до 17 років.

В жіночій одиночній категорії чемпіонкою Європи стала харків’янка Анастасія Алимова. На шляху до золотої медалі вона перемогла суперниць з Литви, Румунії, Угорщини, Уельсу та у фіналі з рахунком 21:19, 21:14 спортсменку з Німеччини.

В парній жіночій категорії непереможним став харківський дует Анастасія Алимова - Раія Альмалалха. Дівчата здолали суперниць з Туреччини, Данії, Румунії, Швейцарії та у поєдинку за «золото» з рахунком 21:16, 21:16 ще одну пару з Данії.

Нагадаємо, що кількома днями раніше харківські бадмінтоністки у складі збірної України стали бронзовими призерками командного чемпіонату Європи U17.