Харків’яни здобули нагороди на чемпіонаті світу з пара-плавання серед осіб з інвалідністю

Змагання проходили з 31 липня по 6 серпня у Великобританії. Харківські спортсмени вибороли 2 золоті та 5 бронзових медалей.

Михайло Сербін став чемпіоном світу на дистанції 100 м на спині у класі S11 та встановив світовий рекорд: одна хвилина 06.01 секунди. Також на його рахунку бронзові медалі на дистанціях 100 м вільний стиль та 200 м комплексне плавання.

Ще одну золоту медаль Україні та Харківщині приніс Максим Веракса, який фінішував першим на дистанції 50 м вільний стиль в класі S12. Також Максим став бронзовим призером на дистанцій 100 м вільний стиль.

Бронзові медалі також здобули Роман Бондаренко – на дистанції 50 м на спині (клас S2) та Данило Семенихін на дистанції 100 м брасом (клас SB5).

Підготували спортсменів тренери Оксана Воронцова, Василь Кеке та Антон Громов.

Загалом паралімпійська збірна України здобула на цьому чемпіонаті 20 золотих, 13 срібних, 22 бронзових медалей та посіла друге загальнокомандне місце.