Юні плавчині Харківщини здобули «срібло» чемпіонату Європи з артистичного плавання

Друге місце під час спортивних змагань, які відбувалися з 2 по 6 серпня в Португалії, вибороли харків’янки Амелія Волинська та Аліса Кулик.

В технічній програмі дуетів вони отримали від суддів  215,2133 бали та посіли друге місце. Чемпіонками в цьому виді стали італійки Алесія Маккі та Сусанна Педотті з результатом 221,0600 бали. Бронзову медаль виборов дует з Іспанії (205,1950 бали).

За підсумками чемпіонату на рахунку збірної України дві медалі, які здобули харків’янки Амелія Волинська та Аліса Кулик. Нагадаємо, що вони стали бронзовими призерками в довільній програмі дуетів.

Також збірна України, до складу якої увійшли харків’янки Марія Зачепа, Марія Здоровцова, Марія Гринішина, Уляна Гринішина, Аліса Кулик та Амелія Волинська, посіла четверте місце в акробатичній програмі груп.