Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Впродовж тижня жителям Харківщини передали понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни, 8 тисяч проднаборів та 1,3 тонни меду

Впродовж тижня жителям Харківщини передали понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни, 8 тисяч проднаборів та 1,3 тонни меду

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова триває системне постачання гуманітарної допомоги до громад регіону.

Минулого тижня, з 24 по 28 липня, Обласний гуманітарний штаб відвантажив 5464 кілограми продуктів харчування, напоїв, засобів гігієни та одягу. Допомога надійшла до Циркунівської, Роганської, Малоданилівської громад, а також благодійному фонду «Ми тут поряд» для подальшої передачі населенню. Крім цього БФ «Слобода ЮА» і ГО «Об'єднання волонтерів «Янгол» доправили 4485 літрів питної води. 

Жителям Краснокутської, Зміївської, Роганської, Люботинської, Пісочинської, Слобожанської, Малоданилівської громад, благодійним фондам «Дія» і «Долоньки миру», ГО «Єдина країна – це Україна» доправили 8008 продуктових наборів. На потреби Роганської селищної ради також відвантажили 2 електрогенератори.

Передали 1362 кілограми меду до Печенізької, Вільхівської, Липецької, Балаклійської, Вовчанської, Дергачівської, Чугуївської, Савинської, Чкаловської, Барвінківської, Куньєвської і Слобожанської громад. 

Жителям Нововодолазької, Донецької й Первомайської громад Обласний гумштаб передав 30 рекреаційних наборів та стільки ж наборів «Школа в коробці».

Нагадаємо, 31 липня начальник ХОВА Олег Синєгубов передав учням Харківського району дитячі набори та гаджети від ЮНІСЕФ.