Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов взяв участь у спецпогашенні поштової марки, присвяченої СБУ

Олег Синєгубов взяв участь у спецпогашенні поштової марки, присвяченої СБУ

26 липня «Укрпошта» ввела в обіг нову поштову марку «Служба безпеки України», яка є заключною в серії поштових марок «Слава силам оборони и безпеки України».

«З початку повномасштабного вторгнення співробітники СБУ роблять багато для нашої перемоги: виконують унікальні спецоперації, перебувають у найгарячіших точках війни, активно працюють на деокупованих територіях. Хочу висловити повагу і шану нашим захисникам і захисницям», – сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Тираж поштової марки – 1,75 мільйона примірників. Спецпогашення відбувається сьогодні в усіх регіонах України. 

«За повномасштабної війни спецоперації, виконані оперативно-бойовими підрозділами СБУ, ставлять високу професійну планку не лише для українських колег, а й для спецпризначенців з інших країн. Деталі багатьох операцій стануть відомі широкому загалу після перемоги, яку спецслужба щодня наближає разом з усіма українськими захисниками. Дякую усім причетним до створення цієї пам'ятної марки. Ця подія вкарбовує в українську історію кожен крок нашої спільної боротьби», – сказав начальник УСБУ в Харківській області Олександр Куць.