Юна велосипедистка з Харківщини здобула «бронзу» міжнародних змагань
![Юна велосипедистка з Харківщини здобула «бронзу» міжнародних змагань Юна велосипедистка з Харківщини здобула «бронзу» міжнародних змагань](/content/documents/1220/121925/thumb-newsDocument-564x376-b43e.jpg)
16 липня в Португалії завершився чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів, бронзову медаль якого здобула харків'янка Алла Білецька.
В змаганнях серед молоді 20-річна харківська спортсменка фінішувала третьою, пропустивши вперед лише німкеню Клару Шнайдер та Вероніку Яборнікову з Чехії, програвши їм лічені долі секунди.
Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті Європи одну золоту та дві бронзові нагороди.