Харківські спортсмени здобули перемоги на третьому етапі світової серії з пляжної боротьби

Змагання пройшли 30 червня у Франції.

Нагороди були здобуті в змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 70 кг. Харків’янка Оксана Кухта виборола золоту медаль, а Олена Нікітінська – срібну.

У змаганнях серед чоловіків два харківських борці Демід Караченко (вагова до 90 кг) та Дмитро Гаміловський (вагова понад 90 кг) посіли четверті місця.

За результатами змагань збірна України стала першою в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, що раніше у французькому Сен-Лоран-дю-Вар відбувся чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів, на якому збірна України також посіла перше командне місце. Там юні харківські борці здобули три золоті, три срібні та одну бронзову медалі.