ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Деокупований Ізюм посилено відновлюватимуть до зими

07 червня 2023 | 10:30

Деокупований Ізюм посилено відновлюватимуть до зими

Про відбудову звільнених з російської окупації населених пунктів розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов на брифінгу 6 червня.

У деокупованому Ізюмі експерти продовжують встановлювати ступені руйнувань житлових будинків. Частину з таких уже відібрали для програми відбудови. Ремонт відбуватиметься комплексно.

«Наше завдання - відновити не лише сам будинок, але й комунікації. Тобто на осінньо-зимовий період в оселях має бути тепло. Для цього ми закуплятимемо як мінімум 10 мінікотелень, які зможуть опалювати відновлені мікрорайони», - пояснив Олег Синєгубов.

Зокрема, триває пошук партнерів та донорів для відбудови Ізюмської центральної міської лікарні. За попередніми підрахунками, на це потрібно близько 30 мільйонів євро.

«Це і закупка нового обладнання, і ремонт в цілому. Поки ми не знаємо, хто буде фінансувати цей проєкт – держава або міжнародні партнери. Для розв'язання цього питання ми посилено працюємо з Офісом Президента, Урядом, Офісом Першої леді. Це для нас – пріоритет», - додав Олег Синєгубов.

На Харківщині продовжують фіксувати злочини російських окупантів проти мирного населення. За програмою єВідновлення через додаток «Дія» та до ЦНАПів надійшло понад 92 тисячі заявок про пошкоджене майно. А на компенсацію жителі області надали 5 813 заявок. Над збором та фіксацією інформації працюють профільні комісії.

Теги: харківщина деокупація відбудова

Версія для друку Поділиться:


Вверх