Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в Харківській області станом на 4 червня

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в Харківській області станом на 4 червня

Протягом минулої доби обстрілів у м. Харків не зафіксовано.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, сьогодні вранці ворог вкотре масовано обстріляв м. Вовчанськ Чугуївського району. У місті пошкоджено адміністративну будівлю, частково зруйновано 2 будинки та господарчі споруди. 

Крім того, зранку росіяни з вертольотів обстріляли с. Івашки Богодухівського району. На щастя, без масштабних руйнувань і жертв.

Внаслідок ранкового танкового обстрілу с. Гур'їв Козачок Богодухівського району зафіксоване пряме влучання у будівлю Будинку культури, який зазнав значних пошкоджень.

Протягом минулої доби ворог продовжував обстрілювати прикордонні та прифронтові населені пункти Харківського, Куп'янського, Чугуївського, Богодухівського та Ізюмського районів.

У с. Петропавлівка Куп'янського району пошкоджено об'єкт цивільної промисловості, приватний будинок та господарчі споруди.

У с. Івашки Богодухівського району пошкоджено будівлі ферми. 

У Вовчанську пошкоджено заклад освіти, 2 приватні житлові будинки та автомобіль.

Внаслідок обстрілу с. Першотравневе Ізюмського району пошкоджено приватний будинок, поранення зазнала жінка 74 років.

«На лінії зіткнення найактивніші бойові дії тривають на Куп'янському напрямку. Наші захисники надійно утримують свої позиції, та дають рішучу відсіч окупантам. Віримо в ЗСУ та працюємо на Перемогу України!» – наголосив Олег Синєгубов.