Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 27 травня
![Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 27 травня Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 27 травня](/content/documents/1212/121164/thumb-newsDocument-564x376-c1cf.jpg)
Протягом минулої доби ворог продовжував тероризувати мирне населення Харківського, Куп'янського, Чугуївського та Богодухівського районів області.
Вночі близько 02:00 ворог завдав ракетного удару (попередньо з ЗРК С-300) по селу Липці Харківського району. Одна ракета влучила в город, пошкоджено приватний житловий будинок та господарчі споруди. Друга - в поле. Обійшлося без постраждалих
Внаслідок обстрілів Вовчанська Чугуївського району з РСЗВ та артилерії пошкоджено щонайменше 2 приватних житлових будинки.
У смт Вільча Чугуївського району пошкоджено 4 житлові будинки та лінію електропередач.
У селі Басове Богодухівського району внаслідок мінометного обстрілу пошкоджено 2 приватних будинки.
«На лінії зіткнення ворог не припиняє спроб покращити своє тактичне положення. В районі с. Масютівка окупанти вкотре намагалися йти в наступ, але отримали відсіч наших захисників та відступили. Віримо в ЗСУ! Україна переможе!», – зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.