Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 12 травня
![Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 12 травня Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 12 травня](/content/documents/1210/120933/thumb-newsDocument-564x376-cc5b.jpg)
Як зазначив начальник ХОВА, минулої доби російські окупанти вели вогонь по населених пунктах Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів.
Внаслідок обстрілу з РСЗВ с. Великий Бурлук Куп'янського району пошкоджені торгові павільйони на місцевому ринку та щонайменше 7 приватних будинків. Також пошкоджені адміністративна будівля та заклад освіти, постраждав комунальний транспорт. Поранень зазнали та були госпіталізовані в стані середньої тяжкості 16-річна дівчина та жінки 43 та 62 років.
У Вовчанську артилерійським обстрілом зруйновано приватний житловий будинок. З-під завалів рятувальники дістали 88-річну жінку. Вона отримала поранення та була госпіталізована.
В області залишається високою мінна небезпека. Вчора близько 15:30 в районі с. Турове Богодухівського району на невідомому вибуховому пристрої підірвався трактор. На щастя, ніхто не постраждав.
На лінії зіткнення захисники Харківщини тримають свої позиції та дають відсіч російським окупантам.
Віримо в ЗСУ та робимо усе можливе для Перемоги України!