Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Енергетики повністю заживили Гракове

Енергетики повністю заживили Гракове

У селі Гракове Чкаловської громади пошкоджень зазнало понад 80% електричного обладнання. Через активні бойові дії тут повністю або частково було зруйновано опори, дроти та підстанції.

Енергетикам знадобилося приблизно чотири місяці для того, щоб заживити населений пункт. Спочатку сапери розмінували траси ліній електропередачі, а вже потім свою роботу розпочали енергетики. 

Загалом фахівці «Харківобленерго» відновили лінію та підстанцію 35 кВ, які живлять Гракове, та виконали ремонт внутрішньої мережі села — ліній 10 кВ та 0,4 кВ.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, усього було відновлено 5 електропідстанцій, на 3-х з них встановлено нові трансформатори, змонтовано понад 60 нових опор та відновлено більше 37 км мереж різного типу.

«Дякую нашим енергетикам та піротехнікам за їхню щоденну самовіддану роботу. Відновлення електропостачання для усіх мешканців деокупованих територій залишається для нас одним з головних пріоритетів. Працюємо далі», — зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, як раніше повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, найближчим часом світло повернуть у село Мосьпанове Малинівської громади. Там необхідно заживити понад 500 споживачів.