Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У деокупованих районах Харківської області відновлюють місцеві дороги

У деокупованих районах Харківської області відновлюють місцеві дороги

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, в регіоні триває комплексне відновлення та ремонт доріг загального користування місцевого значення.

В першу чергу увага приділяється маршрутам, які сполучають обласний центр з деокупованими територіями та активно використовуються для доставки гуманітарних вантажів, евакуації населення та поранених.

Наразі, як повідомили в ДП «Дороги Харківщини», бригади проводять ремонтні роботи у Чугуївському районі за маршрутом «Граково – Базаліївка – Печеніги» та «Мартове – Хотімля – Старий Салтів».

Це єдиний маршрут, який забезпечує транспортне сполучення з Вовчанською та Великобурлуцькою громадами. Відновлення цього маршруту вкрай важливе для проїзду автотранспорту до громад, які перебувають у безпосередній близькості до лінії фронту, зазначили у підприємстві.

Також в Ізюмському районі тривають роботи з ліквідації ямковості та відновлення покриття на дорозі «Ізюм – Оскіл». Цей напрямок також є складовою евакуаційного та гуманітарного маршрутів. 

В держпідприємстві також зазначили, що з метою зниження рівня аварійності на дорогах місцевого значення, виконуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.