Харківський тхеквондист Андрій Чумаченко здобув «золото» та «срібло» на змаганнях в Румунії

З 7 по 9 квітня в м. Бухарест відбувся Кваліфікаційний турнір з тхеквондо (ВТФ), що став відбором до ІІІ Європейських ігор.

У складі національної збірної команди України взяли участь 7 спортсменів з Харківської області. Харків’яни здобули 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Перше місце у ваговій категорії 68 кг виборов і цим самим здобув право представляти Україну на ІІІ Європейських іграх Андрій Чумаченко. Також спортсмен посів друге місце у ваговій категорії 74 кг.

Третє місце у ваговій категорії 57 кг виборола Дар’я Костеневич, а «бронзу»  у ваговій категорії 49 кг здобула Еріка Бригіда.

Загалом збірна команда України посіла І загальнокомандне місце серед чоловіків та І загальнокомандне місце серед усіх країн.