Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 15 березня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 15 березня

Минулої доби окупанти завдавали масованих обстрілів прикордонним населеним пунктам Чугуївського, Харківського та Куп’янського районів.

Внаслідок вчорашніх обстрілів Вовчанська пошкоджено будівлю пожежно-рятувальної частини, об'єкти цивільної промисловості та крамниці. Ворожий снаряд влучив в цивільний автомобіль. Загинула 55-річна жінка, 47-річний водій цього авто отримав поранення та був госпіталізований.

Обстрілу зазнало село Колодязне, Куп'янського району. Пошкоджені приватні житлові будинки та об'єкти інфраструктури. Загинув 42-річний чоловік, який у момент обстрілу їхав у машині.

У селищі міського типу Дворічна, Куп'янського району осколкове поранення зазнав 58-річний цивільний чоловік. Отримав медичну допомогу на місці.

На Харківщині тривають роботи з гуманітарного розмінування. Впродовж останньої доби піротехнічними підрозділами було виявлено та знешкоджено 142 вибухонебезпечних предмети.

«На лінії зіткнення ворог не полишає спроб наступу, але отримує рішучу відсіч та зазнає втрат. Наші Захисники надійно тримають свої позиції. Віримо в ЗСУ та підтримуємо наших військових», - зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.