Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вчителі Харківщини отримали ще 1314 ноутбуків

21 лютого 2023 | 16:05

Техніка надійшла до Харківської області за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти.

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова сьогодні освітянам було вручено 56 сертифікатів на отримання сучасних девайсів. Всього передали 1314 ноутбуків.

Як зазначила заступниця начальника обласної військової адміністрації Віта Ковальська, найголовніша мета наразі – створити безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу і допомогти дітям здобувати якісну освіту.

«Першочергово ми передаємо педагогам ноутбуки в заклади, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. Ви всі сьогодні – учасники освітнього фронту. Ці ноутбуки – це ваша зброя, якою ви виборюєте знання для наших дітей, виборюєте майбутнє нашої держави», – звернулася до освітян Віта Ковальська.

Зокрема, освітянам Вовчанської громади передали 65 ноутбуків, Липецької – 60. Заклади освіти Куп’янщини отримали 43 девайси, Циркунівській громаді надали 33 ноутбуки, Роганській – 25. Також 20 ноутбуків отримала постраждала від ворожих обстрілів Дергачівська громада.

Більше фото дивіться в галереї.


Теги: ноутбуки заклади освіти ковальська

Поділиться:Схожі новини