Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вчителі Харківщини отримали ще 1314 ноутбуків

Вчителі Харківщини отримали ще 1314 ноутбуків

Техніка надійшла до Харківської області за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти.

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова сьогодні освітянам було вручено 56 сертифікатів на отримання сучасних девайсів. Всього передали 1314 ноутбуків.

Як зазначила заступниця начальника обласної військової адміністрації Віта Ковальська, найголовніша мета наразі – створити безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу і допомогти дітям здобувати якісну освіту.

«Першочергово ми передаємо педагогам ноутбуки в заклади, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. Ви всі сьогодні – учасники освітнього фронту. Ці ноутбуки – це ваша зброя, якою ви виборюєте знання для наших дітей, виборюєте майбутнє нашої держави», – звернулася до освітян Віта Ковальська.

Зокрема, освітянам Вовчанської громади передали 65 ноутбуків, Липецької – 60. Заклади освіти Куп’янщини отримали 43 девайси, Циркунівській громаді надали 33 ноутбуки, Роганській – 25. Також 20 ноутбуків отримала постраждала від ворожих обстрілів Дергачівська громада.

Більше фото дивіться в галереї.