Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Школярі Харківської області отримали нові планшети

Школярі Харківської області отримали нові планшети

Девайси передали учням із деокупованих територій регіону та шкіл Харкова.

Завдяки міжнародній співпраці, учні Харківщини отримали 1367 планшетів від Республіки Корея. Вони необхідні для налагодження та підтримання дистанційного навчання.

Девайси передавали начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов та перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

«Наші освітяни, дійсно, герої. Україна – єдина країна в світі, яка під час активної фази бойових дій не зупинила освітній процес. За це низький уклін усім нашим освітянам і низький уклін дітям, які, попри таку тяжку ситуацію, продовжують здобувати знання», - зазначив Андрій Вітренко.

Планшети отримали учні Малоданилівського, Роганського, Русько-Тишківського, Елітнянського, Малороганського, Кутузівського та Вільхівського ліцеїв Харківського району.

«Планшети, що ви отримуєте, це результат довготривалих перемовин та співпраці з міжнародними партнерами. В усіх дітей повинна бути можливість здобувати якісну освіту. Дякуємо всім, хто підтримує освітній процес. Завдяки ЗСУ ми також маємо цю можливість», - додав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Також девайси передали Зеленогайській спецшколі та Харківській спецшколі імені В.Г. Короленка.

«Від усіх учнів хочу вам подякувати за цей подарунок! Ми віримо що ця кривава війна закінчиться нашим тріумфом та перемогою України. Всі школи будуть відбудовані, а учні та вчителі повернуться до нашої рідної Харківщини», - наголосив учень Харківської спецшколи імені В.Г. Короленка Данило Нецора.

Міжнародні партнери всебічно підтримують освітній процес в регіоні, а особливо на деокупованих територіях. Нагадаємо, що освітяни Харківщини на початку листопада минулого року отримали понад 5000 ноутбуків.