Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Начальник ХОВА разом із Верховним комісаром ООН у справах біженців відвідали один із Пунктів Незламності у Харкові

Начальник ХОВА разом із Верховним комісаром ООН у справах біженців відвідали один із Пунктів Незламності у Харкові

Пункт Незламності облаштовано в гуртожитку Харківської гуманітарно-педагогічної академії, де наразі мешкають переселенці. У разі тривалого відключення електроенергії тут можуть отримати необхідні послуги усі, хто живе поруч.

Під час зустрічі начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов обговорив із Верховним комісаром ООН у справах біженців Філіппо Гранді результати та перспективи надання гуманітарної допомоги під час повномасштабного вторгнення рф.

«В області маємо вже 455 тисяч переселенців. Зокрема, у кооперації з вами забезпечили нормальні умови проживання для людей навіть за таких обставин. У нас є й інші такі гуртожитки, тож маємо постійно працювати над тим, щоб оперативно розселяти людей. Адже ворог нікуди не подівся, в області ведуться активні бойові дії», – розповів Олег Синєгубов.

Філіппо Гранді наголосив, що підтримка з боку ООН продовжиться. Організація й надалі надаватиме грошову та непродовольчу допомогу громадянам, сприятиме відбудові зруйнованого житла, а також надаватиме юридичне консультування та психосоціальну підтримку. 

«Я відвідав ті місця, які були найбільше пошкоджені від атак російської федерації, і був дуже вражений тим, що побачив. Тисячі людей залишилися без домівок і були змушені жити в метро або інших місцях. У мене вже сформувалося краще бачення потреб. Я надзвичайно вражений стійкістю і силою українців», – поділився Філіппо Гранді.

Також Верховний комісар ООН у справах біженців зазначив, що Пункти Незламності – це важлива ініціатива, бо тут люди можуть задовольнити першочергові потреби.