ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники ліквідовують наслідки негоди та забезпечують проїзд у Харківській області

08 грудня 2022 | 13:18

Дорожники ліквідовують наслідки негоди та забезпечують проїзд у Харківській області

У ніч проти 8 грудня на територію Харківської області з боку Полтавщини та Дніпропетровщини зайшов циклон, який приніс опади у вигляді снігу та крижаного дощу при температурі повітря близько -4°С.

Для забезпечення проїзду в області співробітники Служби автомобільних доріг задіяли 102 одиниці спецтехніки та 130 працівників. Ще 70 працівників та 34 одиниці спецтехніки залучено від ДП “Дороги Харківщини”.

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення та загального користування. В Харківській області було використано більше 400 м3 піщано-сольової суміші. В першу чергу увага приділяється небезпечним ділянкам: спускам, підйомам, віражам та ділянкам доріг з обмеженою видимістю. Наразі проїзд місцевою мережею доріг забезпечено!

Наразі на території регіону тривають опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Температура повітря: – 2 до +1. Дорожня служба працює цілодобово. Для звернень громадян діє єдина цілодобова «гаряча лінія» при Укравтодорі +38 067 400 60 80.

Версія для друку Поділиться:


Вверх