Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова з Міжнародним днем волонтера
![Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова з Міжнародним днем волонтера Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова з Міжнародним днем волонтера](/content/documents/1187/118622/thumb-newsDocument-900x600-640a.jpg)
З першого дня повномасштабного російського вторгнення волонтери Харківщини взяли на себе непросту місію безкорисної допомоги нашим захисникам із ЗСУ і не тільки.
Сьогодні складно собі уявити життя в області без щоденної участі волонтерів в доставці та розподілі гуманітарних вантажів, в евакуації людей з небезпечних районів, в облаштуванні Пунктів Незламності тощо.
Вітаю усіх волонтерів Харківщини з Міжнародним днем волонтера та дякую за усе, що Ви робите, попри труднощі, втому та ризики для життя. Внесок кожного з Вас у наближення нашої перемоги безцінний. З Днем волонтера!
Олег Синєгубов,
начальник Харківської обласної
військової адміністрації