ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Переселенцям із деокупованої Харківщини передали побутову техніку від ООН

29 листопада 2022 | 17:27

Переселенцям із деокупованої Харківщини передали побутову техніку від ООН

Внутрішньо переміщених осіб із деокупованих населених пунктів області розселили по гуртожиткам. Аби люди мали комфортні умови, установи забезпечують сучасною побутовою технікою, яку Харківщині надали в гуманітарній місії ООН.

За сприяння начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, від міжнародних партнерів ВПО отримали мікрохвильові печі, пральні машини, електропечі, холодильники та електрочайники. Техніку вже доставили в гуртожитки освітніх закладів області, де отримали прихисток переселенці.

«Звісно, це не всі потреби, які виникають у зв’язку із переселенням цих осіб, їх перебуванням в гуртожитках, як внутрішньо переміщених, але адміністрація намагається забезпечити базові потреби та створити комфортні умови», - зазначив заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської ОВА Андрій Васильєв.

Отриману техніку розподілили по гуртожитках, в залежності від кількості проживаючих ВПО. Мікрохвильові печі, електрочайники, холодильники та електропечі розмістять на поверхах для загального користування. Під встановлення пральних машин наразі готують комунікації.

«Нам треба провести електрику до місць встановлення пральних машин. Крім того ми маємо прокласти туди подачу води і її відведення. Тоді машинками можна буде користуватися», - розповіла завідуюча одного з гуртожитків Людмила Тодорова.

Фото

Теги: харківщина оон гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх