ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Данська рада у справах біженців в Україні планує долучитися до розмінування територій Харківської області

25 листопада 2022 | 17:40

Данська рада у справах біженців в Україні планує долучитися до розмінування територій Харківської області

Заступник начальника ХОВА Роман Семенуха зустрівся з директором Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні Джуліаном Закрзевські.

Під час заходу обговорили важливість гуманітарного роззброєння та миробудування, зокрема нетехнічного обстеження територій, інформування населення про мінну безпеку, допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів. 

«Раді бачити вас на Слобожанщині. Це наша перша зустріч з представниками Данської ради у справах біженців в Україні. Харківщина – це, дійсно, особливий регіон, оскільки, на жаль, у нас залишається багато проблемних питань щодо розмінування територій. За статистикою Міністерства внутрішніх справ, Харківська область наразі визнана найзасміченішою вибухонебезпечними предметами областю», – наголосив Роман Семенуха.

Також він додав, що завдяки спільній співпраці зможуть зробити Харківський регіон більш безпечним для людей.

«У нас існує декілька пріоритетних  напрямків роботи, але сьогодні хочемо визначити, чого саме потребує ваш регіон. Наприклад, можемо долучитися до відкриття Колективних центрів для тимчасового проживання ВПО, маємо вагомий сегмент щодо гуманітарного розмінування», – сказав Джуліан Закрзевські.

Зокрема, директор Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні зазначив, що вже відкрито їхній офіс в Мерефі, а в січні наступного року планують – у Харкові.

Фото

Теги: данська рада розмінування семенуха

Версія для друку Поділиться:


Вверх