ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

"Для нас дуже важливо зберегти традиційно високий рівень освіти на Харківщині" - Олег Синєгубов

22 листопада 2022 | 19:56

Начальник Харківської обласної військової адміністрації взяв участь у засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів регіону.

Учасники зустрічі обговорили підсумки вступної кампанії 2022 року та створення Спілки ректорів Харківського регіону. 

На початку засідання Олег Синєгубов відзначив сумлінну роботу керівників вишів в умовах військової агресії з боку російських окупантів. 
 
"Дякую, що продовжуєте працювати у Харкові на благо навчальних закладів та колективів. Для нас дуже важливо зберегти викладацький склад і традиційно високий рівень освіти. Ми прагнемо, аби наші викладачі, професори, кандидати наук, доценти лишалися на своїх робочих місцях. Необхідно об'єднати зусилля і вже зараз думати про навчальний процес у тих складних умовах, в яких ми перебуваємо, й готуватися до наступного навчального року", - розповів Олег Синєгубов. 
 
Начальник Харківської ОВА також закликав освітян активно підтримувати зв'язки з колегами на міжнародному рівні та заохочувати їх до надання допомоги. 
 
"Ми відкриті до діалогу і будемо завжди працювати над розв'язанням будь-яких проблем, бо це наша спільна справа", - підкреслив Олег Синєгубов. 
 
За словами Директора Департаменту науки і освіти ХОВА Олексія Литвинова, цього року підготовка та проведення вступної кампанії проходила в надзвичайно складних умовах, які спричинені повномасштабною війною з рф. Із 23 закладів вищої освіти Харківської області всі 23 - зазнали руйнувань, 6 - значно пошкоджені. 
 
“У 2022 році на здобуття ступеня "бакалавр" до закладів вищої освіти Харківської області подано понад 50 тисяч заяв, на здобуття ступеня "магістра" - 37 тисяч заяв. За кількістю цих заяв Харківська область посіла третє місце серед інших регіонів України”, - розповів Олексій Литвинов. 
 
Наприкінці зустрічі учасники засідання створили ініціативну групу, яка буде займатися підготовкою установчих зборів та обранням очільника Спілки ректорів Харківського регіону.

Фото

Теги: рада ректорів освіта навчання

Версія для друку Поділиться:


Вверх