Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в області станом на 9 листопада

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в області станом на 9 листопада

Начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що протягом доби ударів окупантів по Харкову не зафіксували. Однак ворог із артилерії, мінометів продовжує обстрілювати прикордонні населені пункти.

У Дворічанській громаді Куп’янського району горіло приватне домоволодіння. Після 15 години окупанти обстрілами пошкодили адміністративну будівлю у смт Дворічна, горів дах приміщення. 

Вночі, після 2 години, у Шевченківській громаді Куп’янського району внаслідок обстрілів горів сінник. 

За добу медики госпіталізували 42-річну жінку та 31-річного чоловіка внаслідок обстрілів у Дворічанській громаді, місцеві отримали поранення та госпіталізовані до медустанови. Стан пацієнтів середній. 

Очільник області зазначив, що мінна небезпека в Харківській області ще тривалий час залишатиметься однією з найбільших проблем.

«Російські окупанти замінували абсолютно все. На жаль, протягом доби 2 працівника дорожньої служби 21 та 51 років загинули. Ще двоє чоловіків 55 та 34 років отримали поранення. Спецтехніка зачепила міну під час робіт в Чугуївському районі», – сказав Олег Синєгубов.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби знешкодили 635 вибухонебезпечних предметів. Розмінування триває. 

«Попри те, що окупанти щодня завдають ударів, ЗСУ тримають позиції. Віримо в Збройні Сили України!», – наголосив начальник ХОВА.