ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщину в межах акції «Корабель для України» передали гуманітарний вантаж із Франції

31 жовтня 2022 | 16:30

На Харківщину в межах акції «Корабель для України» передали гуманітарний вантаж із Франції

За сприяння Посольства Франції в Україні та ХОВА до Харківщини доставили першу частину гуманітарної допомоги в межах акції «Корабель для України».

Зокрема, матеріали для закриття вікон, продукти харчування швидкого приготування, набори для ремонту житлових приміщень. Протягом листопада від Французької Республіки прибуде наступний транш гуманітарної допомоги. 

Загалом гуманітарна допомога від французьких партнерів надходить до України з 24 лютого. Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен зазначив, що гуманітарний вантаж прибув морським та автомобільним шляхами у межах акції «Корабель для України».

«Це наймасштабніша акція, яка була серед тих, що до цього часу організовувалися Міністерством закордонних та європейських справ Франції. Вона має на меті постачання товарів всією Україною. Дуже знаково, що передача відбувається сьогодні, в день, коли Харківщина знову піддалася обстрілам агресора. Тому для мене важливо виявити солідарність французької держави до народу України, до харків’ян», – сказав пан Етьєн де Понсен.

Так, сьогодні доставили 58 тонн харчових продуктів, 38 тонн будматеріалів та 7 тонн медикаментів і медичного приладдя. Перший вантаж спрямували на потреби Харкова. Наступні – розподілять по районах області.

Директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага наголосив, що наразі Харківщина отримує лише першу партію допомоги з акції «Корабель для України».

«Наступна партія матиме приблизно 38 тонн вантажу: медичні препарати, медикаменти, продукти харчування. Ми очікуємо її 10-11 листопада. Зокрема, у цій допомозі буде приблизно 17 тисяч продуктових наборів. Ці матеріали підуть на критичні ремонти, щоб унеможливити подальші руйнування», – розповів Юрій Шпарага.

Окрім цього, Уряд Франції незабаром планує відправити в Україну генератори, які допоможуть пережити мешканцям зимовий період.

Фото

Теги: корабель для україни гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх