Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У деокупованих населених пунктах відновлюють видачу пенсій

У деокупованих населених пунктах відновлюють видачу пенсій

«Укрпошта» у виплатний період з 4 по 25 число видає пенсії мешканцям звільнених територій: Шевченківської, Старовірівської, Балаклійської, Ізюмської, Печенізької, Старосалтівської, Вовчанської та інших громад.

Як зазначив директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага, вживаються всі заходи, щоб якомога швидше доставити соціальні виплати на деокуповані території Харківської області.

«На деяких територіях ми поки не виплачуємо пенсії, бо ще не отримали на це дозвіл військових, зокрема, через розмінування територій. Харківщина звільнена фактично вже на 100%, але залишаються місця, куди нас ще не пускають – Куп’янськ, Борова, Дворічна. В Ізюмі виплати розпочали через «Укрпошту» в п’ятницю», – сказав Юрій Шпарага.

Так, лише до Ізюма 7 жовтня через АТ «Укрпошта» спрямували  2 млн грн на виплату пенсій.

Окрім цього, Юрій Шпарага додав, що нарахування пенсій здійснювалося на картки для тих, у кого вони були оформлені.

«Місячний Пенсійний фонд становить близько 4 млрд грн. Тому кошти держава виділяє і Пенсійний фонд працює повноцінно сьогодні. На всіх територіях відновлюють роботу відділення Пенсійного фонду», – наголосив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОВА.

На обліку в Пенсійному фонді України перебуває на деокупованих територіях майже 40 тисяч осіб: приблизно 18 тисяч – м. Ізюм, більш ніж 7 тисяч – Ізюмський район, понад 8 тисяч – м. Барвінкове, майже 6 тисяч – м. Борова.