ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Усі органи влади як єдина система працюватимуть над відновленням нормального життя в Харківській області - Олег Синєгубов

08 жовтня 2022 | 11:02

Усі органи влади як єдина система працюватимуть над відновленням нормального життя в Харківській області - Олег Синєгубов

Начальник Харківської ОВА провів першу нараду з керівниками новостворених міських, селищних і сільських військових адміністрацій області.

“Харківська область - одна з найбільш постраждалих через повномасштабну збройну агресію росії. Тому перед усіма нами зараз великий фронт робіт і велика відповідальність. І в першу чергу перед жителями Харківщини, які чекають від нас швидких та ефективних дій”, - звернувся до голів громад Олег Синєгубов.

Він підкреслив, що саме для оперативної роботи на місцях створили 13 військових адміністрацій та призначили керівників. Процес створення не завершено, найближчим часом будуть затверджені нові ВА.

“Усі органи влади будуть працювати як єдина система, у постійній комунікації та взаємодії”, - сказав Олег Синєгубов.

Керівник обласної військової адміністрації акцентував увагу на першочергових завданнях:

- Відновлення критичної інфраструктури та співпраця із усіма задіяними профільними службами, зокрема ДСНС;

- Підготовка до опалювального сезону, де неможливе відновлення теплопостачання - організація евакуації, в тому числі і медичної;

- Із обласним координаційним центром максимально швидко забезпечувати жителів гуманітарною допомогою;

- Далі - відновлення соціальних послуг, відкриття аптек та доступ до програми “Медичних гарантій”, торгівельних продуктових мереж. 

“Українці чекають від нас системних, швидких та ефективних рішень для відновлення нормального життя на звільнених від окупації територіях та й в цілому по області. Таке завдання поставив і Президент. Перед нами стоять дуже серйозні виклики, але переконаний, що кожен з вас та всі разом будемо їх вирішувати. Працюємо”, - наголосив Олег Синєгубов.

Фото

Теги: синєгубов нарада громади

Версія для друку Поділиться:


Вверх