ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У звільненому Вовчанську запрацювало «Українське радіо»

07 жовтня 2022 | 16:17

У звільненому Вовчанську запрацювало «Українське радіо»

На деокупованих територіях Харківської області тривають роботи над відновленням українського мовлення.

З 7 жовтня Перший канал «Українського радіо» почав мовити у Вовчанській громаді.

Мовлення було відновлено спільними зусиллями Харківської ОВА, Харківської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Управління СБУ в Харківській області, ГУ ДСНС України в Харківській області та іншими профільними службами.

Тим часом в Ізюмі проводять роботи з очистки радіостанції від завалів. У Куп’янську очікують на відновлення електропостачання до станції. Після цього в обох містах фахівці розпочнуть відновлення антенно-фідерних систем.

Першочергово планують відремонтувати радіопередавачі та антенно-фідерні системи ФМ-діапазону. Згодом зможуть відновити аналогове та цифрове телебачення.

У селищі Великий Бурлук уже налагоджено цифрове телевізійне мовлення в стандарті DVB-T2 та радіомовлення програми «Українське радіо» в ФМ-діапазоні, але поки на території ще працюють над відновленням електроживлення.

Крім цього, роботи ведуться у селі Байрак Ізюмського району. Враховуючи повне руйнування станції та висотної споруди, знищення технологічного обладнання станції, тут розглядаються альтернативи щодо запуску мовлення.

Незабаром мовлення буде відновлено на всіх деокупованих територіях Харківщини.

Теги: деокупація мовлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх